Jak řešit TSP

Řešení Testu studijních předpokladů (TSP) na Masarykově univerzitě vyžaduje dobrou přípravu a efektivní strategii. Níže najdete kroky a tipy, které vám pomohou úspěšně zvládnout TSP:

 1. Seznamte se s formátem TSP:
  Před tím, než začnete s přípravou, je důležité seznámit se s formátem testu. Studujte vzorové otázky a příklady. Zjistěte, kolik časového limitu máte na každou část testu.

 2. Stanovte si cíle:
  Ujasněte si, jaký výsledek na TSP chcete dosáhnout. Stanovení cílů vám pomůže zůstat motivovaní a cíleně pracovat na své přípravě.

 3. Rozdělte si čas:
  Plánujte svou přípravu na TSP tak, abyste měli dostatek času na všechny tři části testu (matematika, čeština, angličtina). Prioritizujte oblasti, ve kterých máte největší potřebu zlepšení.

 4. Naučte se testovací strategie:
  Při řešení testu je důležité mít správnou strategii. Například při matematické části se může vyplatit začít s otázkami, na které se cítíte jistě, a pak postupně řešit složitější úkoly.

 5. Procvičujte matematiku:
  Matematická část TSP může být náročná. Procvičujte různé matematické dovednosti, jako jsou algebra, geometrie a statistika. Použijte učebnice a online zdroje k matematické přípravě.

 6. Rozvíjejte jazykové dovednosti:
  Česká část TSP testuje vaše dovednosti v češtině a angličtina v angličtině. Čtěte literaturu, sledujte filmy a poslouchejte hudbu v těchto jazycích. Pravidelná praxe vám pomůže zlepšit komunikační schopnosti.

 7. Simulujte testovací podmínky:
  Při přípravě provádějte simulace testu, abyste si zvykli na časový tlak a podmínky, které na testu panují. To vám pomůže cítit se pohodlněji na samotné zkoušce.

 8. Hledejte pomoc:
  Pokud narazíte na obtíže nebo máte otázky ohledně určitých úloh, nebojte se hledat pomoc. Můžete se obrátit na učitele, kamarády nebo zapojit se do kurzu přípravy na TSP.

 9. Udržujte klid a zůstaňte pozitivní:
  Během testu si udržujte klid a pozitivní myšlení. Nedovolte nervozitě, aby ovlivnila váš výkon. Pokuste se zůstat soustředění a čtěte otázky pečlivě.

 10. Dopřejte si kvalitní spánek a stravování:
  Několik dní před testem si zajistěte dostatek odpočinku a zdravé stravování. Dobrý spánek a výživa mohou mít pozitivní vliv na vaši koncentraci a energii.

S přiměřenou přípravou a taktikou máte větší šanci na úspěch při řešení TSP na Masarykově univerzitě. Buďte trpěliví a pravidelně cvičte, abyste si vytvořili důvěru v své schopnosti.

 

TSP testy

Chcete vědět jak se připravit na TSP testy? Chcete namaximum zvýšit svoji šanci přijetí na Masarykovu univerzitu v Brně?

Samostudium TSP Vám může velmi pomoci. Bohužel jím však studenti stráví spoustu času a často se dopustí mnoha zbytečných chyb. Na našich TSP kurzech si nejenom vyzkoušíte TSP testy ale hlavně se naučíte, jak správně řešit jednotlivé TSP příklady. To vše efektivněji a zábavnější formou, než při samostudiu.

Naše kurzy jsou maximálně interaktivní. Vše důkladně vysvětujeme, takže bez problémů zvládnete i těžší příklady. Pokud Vám však nebude něco jasné, vždycky se můžete zeptat lektora, který Vám bude k dispozici i po skončení každé lekce. Navíc na email obdržíte spoustu materiálů a dostanete přístup k videím, která vám pomohou s těmi nejtěžšími příklady.

Test studijních předpokladů online

Chcete si vyzkoušet TSP online? Chcete se dozvědět jak řešit jednotlivé TSP příklady? Jakou zvolit při testech strategii a vůbec jak maximálně zvýšit svoji šanci přijetí na MUNI?

Již několik let nabízíme pohodlnou přípravu na TSP formou interaktivního webináře. Během 24 vyučovacích hodin se naučíte všechny 3 části testu. Na email obdržíte i spoustu materiálů a dostanete přístup k videím, která vám pomohou s těmi nejtěžšími příklady. Webinář probíhá prostřednictvím služby Zoom Meeting. Připojit budete moci váš notebook či chytrý telefon.

TSP Praha

TSP kurzy v Praze bohužel nenabízíme. Velmi populární jsou však naše online TSP kurzy, díky kterým se na TSP můžete připravovat téměř odkudkoliv.

Naše online TSP kurzy probíhají formou interaktivního webináře. Čeká na Vás 24 vyučovacích hodin, osnova přizpůsobena pro aktuální verzi TSP. Naučíte se všechny 3 části testu a stihnete projít i strategii. Na email obdržíte spoustu užitečných materiálů a dostanete přístup k videím, která vám pomohou s těmi nejtěžšími příklady.

Příprava na přijímací zkoušky Brno

Hlásíte se na Masarykovu univerzitu v Brně a chcete se efektivně připravit na příjímací zkoušky? V Brně již více než 14 let pořádáme TSP kurzy, které Vás na tyto zkoušky připraví.

Proč chodit na kurzy k nám?

 • Lektor je vám k dispozici nejenom v hodinách na kurzu, ale pomáhá vám i na dálku. Nadpoloviční většina studentů nám zasílá na mail svoje problematické příklady, které jim opravené posíláme zpět, nebo se jimi zabýváme v rámci hodin.
 • Naši lektoři jsou fajn mladí lidé, kteří sami úspěšně prošli TSP. Kurzy pro Vás připravují maximálně zábavně a interaktivně.
 • Učebny máme v centru na adrese Kudelova 8, Brno
 • Zameškanou lekci si můžete zdarma nahradit
 • Kvalitní materiály v ceně! Zdarma získáte kvalitní studijní materiály vytvořené pro práci v kurzu, materiál na úvodní a závěrečné testování, materiály pro domácí přípravu.
 • Naše TSP kurzy jsou finančně dostupné. Poskytujeme slevy.

MUNI přijímačky

Každý rok se konají přímačky na MUNI. Každý rok se tisíce studentů snaží úspět v TSP testech, které jsou rozhodujícím kritériem pro přijeti na MUNI (Masarykovu univerzitu). Zajímá vás jak se co nejlépe a nejefektivněji připravit na MUNI příjmačky? Připravili jsme pro Vás dva zajímavé několik zajímavých článků:

 

Podstatně zvýšit svou šanci na přijetí rovněž můžete absolvováním vhodné TSP kurzu. My pořádáme kurzy již více než 14 let a za tu dobu jsme připravili tisíce studentů. Na našich TSP kurzech si nejenom vyzkoušíte TSP testy ale hlavně se naučíte, jak správně řešit jednotlivé TSP příklady. To vše efektivněji a zábavnější formou, než při samostudiu.

Naši kurzy vedou trpěliví mladí lektoři, kteří jsou vždy k dispozici pro vaše dotazy, a to jak během každé lekce, tak i po jejím skončení. Navíc na email obdržíte spoustu materiálů a dostanete přístup k videím, která vám pomohou s těmi nejtěžšími příklady.