TSP - Webinář

Máte strach, že se vám nepodaří v současné době připravit na TSP? Neotevřeli váš prezenční kurz? Nezoufejte. Na jaře jsme si vyzkoušeli, že vás dokážeme připravit i online pomocí interaktivního webináře. Přihlásit se můžete odkudkoli a můžete u toho být klidně i v karanténě. Čeká vás 18 vyučovacích hodin, v rámci kterých projdete všechny 4 subtesty. Na email obdržíte i spoustu materiálů a dostanete přístup k videím, která vám pomohou s těmi nejtěžšími příklady. Začínáme už v prosinci…

Kurz probíhá jako interaktivní webinář, kterého se bude účastnit maximálně 12 studentů. Kurz bude probíhat prostřednictvím služby Zoom Meeting. Připojit budete moci váš notebook či chytrý telefon.

Nabídka přípravných kurzů v Brně je velmi rozmanitá. Stejně tak i cenová nabídka jednotlivých agentur nebo jednotlivců. Uchazeči o studium na Masarykově univerzitě by ale měli při výběru zvážit především osobnost lektora, jeho zkušenosti a reference. Nechat se nalákat na dobrý marketing a zdánlivou kvalitu znamená často nemilé vystřízlivění hned na úvod kurzu.

Proč se připravovat s námi? Naše hlavní výhody shrnujeme na stránce V čem se líšíme od konkurence.