Jak probíhají naše kurzy?

Jedna z možností, jak se na TSP MUNI připravit, je vybrat si některý z prezenčních přípravných kurzů. V momentě, kdy se vám podaří vybrat si kurz kvalitní, je tato varianta dobrým řešením. Zvolit by ji měli zejména ti z vás, kteří víte, že budete potřebovat vysoký percentil.

Co můžete očekávat od našich přípravných kurzů?

Klíčová je pro nás osoba lektora, která kurz vede. Je to totiž úplně nejdůležitější kritérium při výběru vhodného kurzu. Setkáte se vždy s lidmi, kteří mají TSP doslova v malíku, jejich práce je baví a mají trpělivost a nadání pro vysvětlování.

Učebny, ve kterých naše kurzy probíhají, vybíráme s ohledem na dostupnost. Jsou vždy v blízkosti zastávky MHD, nádraží nebo jiného dopravního uzlu.

Další věc, na kterou se můžete těšit, je atmosféra hodin, která je uvolněná a přátelská, aby nikdo ze studentů neměl ostych se na cokoli zeptat. Našimi hesly jsou: „Žádný dotaz není hloupý“ a „Vysvětluje se tak dlouho, dokud nechápou úplně všichni“.

Nelíbí se vám hromadné kurzy, které probíhají ve velkých přednáškových místnostech? My se snažíme vždy o menší skupinky, nejčastěji okolo 15-20 studentů. Výuka je tak individuální a atmosféra hodin skvělá.

Zajímají Vás další důvody, proč se připravovat s námi? Naše hlavní priority pro Vás shrnujeme na stránce V čem se líšíme od konkurence.

 

kurzynatsp