logo

Všichni jsme získali percentil nad 90% a dostali jsme se na vysněné školy! Přístup a výuka p. Kovářové byla skvělá.
Veronika Zemanova a kol.

Sama tomu stále nemohu uvěřit, ale na letošních TSP jsem dosáhla percentilu 99,02 a jsem přijata na právnickou fakutu MU.
Markéta Záděrová

Chtěli bychom poděkovat za opravdu přínosný kurz. Oba jsme dosáhli percentilu nad 90 a dostali se na preferované fakulty.
Monika Krejčí a Lukáš Maliňák

Děkuji za opravdu kvalitní přípravu na TSP, díky níž jsem dosáhl percentilu 99,67 a byl jsem přijat na právnickou fakultu MU.
Milan Palásek

Děkuji vám moc za nedělní setkání, budu vaše kurzy doporučovat ve škole i kamarádům, protože děláte svoji práci moc dobře.
Markéta Gregorová

Chtěla bych vám poděkovat za přípravu na TSP, protože mi v mnohém pomohla.
Eva Novotná

Děkuji Vám i panu Soldánovi za velkou pomoc při přípravách na TSP.
Petra Bolečková

Jedna z možností, jak se na TSP MUNI připravit, je vybrat si některý z prezenčních přípravných kurzů. V momentě, kdy se vám podaří vybrat si kurz kvalitní, je tato varianta dobrým řešením. Zvolit by ji měli zejména ti z vás, kteří víte, že budete potřebovat vysoký percentil.

Co můžete očekávat od našich přípravných kurzů?

Klíčová je pro nás osoba lektora, která kurz vede. Je to totiž úplně nejdůležitější kritérium při výběru vhodného kurzu. Setkáte se vždy s lidmi, kteří mají TSP doslova v malíku, jejich práce je baví a mají trpělivost a nadání pro vysvětlování.

Učebny, ve kterých naše kurzy probíhají, vybíráme s ohledem na dostupnost. Jsou vždy v blízkosti zastávky MHD, nádraží nebo jiného dopravního uzlu.

Příprava na TSP

Další věc, na kterou se můžete těšit, je atmosféra hodin, která je uvolněná a přátelská, aby nikdo ze studentů neměl ostych se na cokoli zeptat. Našimi hesly jsou: „Žádný dotaz není hloupý“ a „Vysvětluje se tak dlouho, dokud nechápou úplně všichni“.

Nelíbí se vám hromadné kurzy, které probíhají ve velkých přednáškových místnostech? My se snažíme vždy o menší skupinky, nejčastěji okolo 15 studentů. Výuka je tak individuální a atmosféra hodin skvělá.

A v čem se ještě lišíme od konkurence?

Lektor je vám k dispozici nejenom v hodinách na kurzu, ale pomáhá vám i na dálku. Nadpoloviční většina studentů nám zasílám na mail svoje problematické příklady, které jim opravené posíláme zpět, nebo se jimi zabýváme v rámci hodin. Sami si můžete ovlivnit a určit, čemu byste se chtěli intenzivněji věnovat. Po skončení kurzu se na vás nevykašleme, ale velmi rádi se s vámi setkáme v rámci konzultace těsně před samotnými zkouškami. Tato konzultace a vysvětlení případných problematických příkladů je ke každému kurzu zdarma.

facebook_page_plugin