logo

Všichni jsme získali percentil nad 90% a dostali jsme se na vysněné školy! Přístup a výuka p. Kovářové byla skvělá.
Veronika Zemanova a kol.

Sama tomu stále nemohu uvěřit, ale na letošních TSP jsem dosáhla percentilu 99,02 a jsem přijata na právnickou fakutu MU.
Markéta Záděrová

Chtěli bychom poděkovat za opravdu přínosný kurz. Oba jsme dosáhli percentilu nad 90 a dostali se na preferované fakulty.
Monika Krejčí a Lukáš Maliňák

Děkuji za opravdu kvalitní přípravu na TSP, díky níž jsem dosáhl percentilu 99,67 a byl jsem přijat na právnickou fakultu MU.
Milan Palásek

Děkuji vám moc za nedělní setkání, budu vaše kurzy doporučovat ve škole i kamarádům, protože děláte svoji práci moc dobře.
Markéta Gregorová

Chtěla bych vám poděkovat za přípravu na TSP, protože mi v mnohém pomohla.
Eva Novotná

Děkuji Vám i panu Soldánovi za velkou pomoc při přípravách na TSP.
Petra Bolečková

Dobrý den,
chtěla bych vám jménem celé skupiny z Gymnázia Brno-Řečkovice poděkovat za výborny kurz k tsp. Všichni jsme získali percentil nad 90% a dostali jsme se na vysněné školy. Obzvlášť přístup a výuka paní H. Kovářové byla skvělá.

Veronika Zemanova a kol.

Dobrý den,
tímto e-mailem bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaše skvělé přípravné kurzy. Sama tomu stále nemohu uvěřit, ale na letošních TSP jsem dosáhla percentilu 99,02 a jsem tedy přijata na právnickou fakutu MU.
Vaše kurzy i Vy osobně jste mi pomohla splnit sen a jsem Vám opravdu vděčná.
Ještě jednou děkuji.

Markéta Záděrová

Dobrý den,
děkuji za opravdu kvalitní přípravu na TSP, díky níž jsem dosáhl percentilu 99,67 a rovněž jsem byl přijat na právnickou fakultu MU. Určitě Vás budu dále doporučovat

Milan Palásek

Ahoj, píši dojmy z testu.
I přes to,že jsem si špatně rozvrhl čas a nestihl jsem vše, výsledný percentil mám 94,47 (54 označených; 10 chyb; celkově 41,5 bodu). Takový výsledek by mi mohl stačit i na magisterský obor Právo, který případně možná i zkusim.
Za mě můžu říct, že mi kurzy hodně pomohly a stačilo mi pak jen si TSP osvěžit před samotným testem.
Děkuju. S pozdravem spokojený absolvent kurzu

Petr Soldán

Dobrý den,
moc jsem Vám chtěl poděkovat za bezvadný kurz, za Váš přístup a za to, co jste nás všechno naučila. Ikdyž TSP 2014 byly o dost těžší než předchozí verze, mám percentil 99,45 (41,5 bodu) !!! Budu Vaše kurzy určitě doporučovat!
Ještě jednou moc díky a přeji mnoho úspěchů s Vaším Vzdělávacím centrem.
S pozdravem

Petr Kratochvíl

facebook_page_plugin