Last minute příprava na přijímačky

Kdykoliv si vzpomenete na hromady učení, které máte před sebou, nastane klasický scénář – prokrastinace a odkládání všeho, co odložit jde, i toho, co už opravdu odkládat nejde. A najednou je pozdě. Potřebujete se začít připravovat na maturitu a na přijímačky už nezbývá čas. Jenže jste zjistili, že vám ty testy studijních předpokladů připadají těžší, než jste čekali. Než to vzdáte a vysokou školu si radši o rok odložíte, zkuste zvážit kurzy na TSP. Pomůžou vám s přípravou i na poslední chvíli.

 

Naučíme vás TSP řeči

Možná se chcete na test studijních předpokladů připravit až noc před samotnými přijímačkami. A možná to může i klapnout, ale my takový postup rozhodně nedoporučujeme. V TSP totiž musíte aplikovat trošku jiný typ myšlení, než na které jste pravděpodobně zvyklí ze střední školy. Příklady z matematiky jsou poměrně abstraktní. Potřebujete se umět orientovat v dlouhých textech a tabulkách a vyvozovat věci, které by vás ani nenapadly, že z nich vyčíst jdou. Další příklady se zase opírají o logiku, ke které jste se na střední možná ani nedostali.

Zvládnete to sami. Ale za jak dlouho?

Zjistili jste až teď, že v takových věcech trochu plavete? Nevadí, na konci února a na začátku března otevíráme kurzy “rychlovky”. Ideální jsou pro ty, kteří nechtějí přijímačkám věnovat tolik času. Do šesti lekcí jsme nahustili ty nejdůležitější věci, které vás v TSP mohou potkat. Ukážeme si řešení těžších příkladů, ale třeba i ideální strategický průchod testem. To jsou věci, na které byste si sami přicházeli velmi dlouho a na mnohé z nich byste třeba ani nepřišli. My vám je naservírujeme pod nos během šesti lekcí. Taková úspora času se v tomto hektickém období celkem hodí, co říkáte?

Tuny zkušeností s TSP

Přijímačky na Masarykovu univerzitu vyučujeme už více než deset let. Zároveň se s každým dalším rokem intenzivně doškolujeme, abychom se adaptovali na drobné změny, které se v nejnovějším testu objeví. Dlouhodobě tak čerpáme informace a zkušenosti s řešením všech typů příkladů, které vám na kurzech s nadšením předáváme. Pokud máte volných několik pondělních či úterních podvečerů, přijďte. Můžete být těmito testy úplně nepolíbení a z kurzu odejdete se znalostmi na velmi slušný percentil. Těšíme se!

Co vám kurz přinese:

  • jistotu v řešení příkladů
  • úsporu času
  • vedení fajn lektorů
  • výklad pochopitelný pro všechny
  • intenzivní přípravu těsně před přijímačkami